Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Harmonogram peregrynacji w diecezji rzeszowskiej

Czcionka:

l

Harmonogram peregrynacji:

22.10.2019 – Rzeszów, Najświętszego Serca Pana Jezusa

23.10.2019 – Rzeszów, Wniebowzięcia NMP (os. Zalesie)

24.10.2019 – Rzeszów, MB Częstochowskiej

25.20.2019 – Rzeszów, Opatrzności Bożej

26.10.2019 – Rzeszów, św. Michała Archanioła

28.10.2019 – Rzeszów, św. Krzyża

29.10.2019 – Rzeszów, św. Wojciecha i św. Stanisława

30.10.2019 – Rzeszów, Wniebowzięcia NMP (os. Śródmieście)

04.11.2019 – Rzeszów, Chrystusa Króla

05.11.2019 – Rzeszów, Bożego Ciała i MB z Lourdes

06.11.2019 – Rzeszów, św. Mikołaja

07.11.2019 – Rzeszów, św. Maksymiliana Kolbe

09.11.2019 – Będziemyśl, św. Jacka

12.11.2019 – Bratkowice, św. Jana Chrzciciela

13.11.2019 – Mrowla, św. Łukasza Ewangelisty

14.11.2019 – Świlcza, Wniebowzięcia NMP

15.11.2019 – Rzeszów, św. J. S. Pelczara

16.11.2019 – Rzeszów, św. Józefa Kalasancjusza

18.11.2019 – Rzeszów, bł. W. Findysza

19.11.2019 – Krasne, Wniebowzięcia NMP

20.11.2019 – Strażów, NMP Królowej Polski

22.11.2019 – Palikówka, Miłosierdzia Bożego

23.11.2019 – Wólka Podleśna, św. Jadwigi Królowej

25.11.2019 – Stobierna, Niepokalanego Serca NMP

26.11.2019 – Jasionka, św. Stanisława Kostki

27.11.2019 – Nowa Wieś, Dobrego Pasterza

28.11.2019 – Terliczka, MB Fatimskiej

29.11.2019 – Trzebownisko, św. Wojciecha

02.12.2019 – Rzeszów, św. Józefa (os. Staromieście)

03.12.2019 – Rzeszów, św. Judy Tadeusza

04.12.2019 – Rzeszów, Narodzenia NMP

05.12.2019 – Wola Zgłobieńska, MB Królowej Polski

07.12.2019 – Lutoryż, MB Częstochowskiej i św. Józefa

10.12.2019 – Siedliska, św. Józefa Oblubieńca

11.12.2019 – Lubenia, św. Urszuli

12.12.2019 – Tyczyn, św. Katarzyny

13.12.2019 – Zabratówka, MB Różańcowej

14.12.2019 – Chmielnik, NMP Łaskawej

27.01.2020 – Zaczernie, Narodzenia NMP

28.01.2020 – Rudna Wielka, św. Teresy od Dzieciątka Jezus

29.01.2020 – Rogoźnica, św. Maksymiliana

30.01.2020 – Głogów Młp., św. Józefa

31.01.2020 – Wysoka Głogowska, MB Różańcowej

01.02.2020 – Głogów Młp., Trójcy Przenajświętszej

03.02.2020 – Widełka, MB Królowej Polski

04.02.2020 – Przewrotne, św. Antoniego

05.02.2020 – Medynia Głogowska, Nawiedzenia NMP

06.02.2020 – Sokołów Młp., św. Jana Chrzciciela

08.02.2020 – Górno, Ofiarowania Pańskiego

10.02.2020 – Łowisko, św. Ignacego Antiocheńskiego

11.02.2020 – Krzywa Wieś, św. Maksymiliana

12.02.2020 – Kamień, MB Częstochowskiej

13.02.2020 – Kamień, Najświętszego Serca Pana Jezusa

14.02.2020 – Mazury, MB Nieustającej Pomocy

15.02.2020 – Werynia, św. Maksymiliana

17.02.2020 – Kupno, św. Jana Chrzciciela

18.02.2020 – Kolbuszowa Górna, MB Wspomożenia Wiernych

19.02.2020 – Kolbuszowa, Wszystkich Świętych

20.02.2020 – Kolbuszowa, św. Brata Alberta

21.02.2020 – Cmolas, Przemienienia Pańskiego

22.02.2020 – Trzęsówka, św. Anny

24.02.2020 – Niwiska, św. Mikołaja

25.02.2020 – Domatków, Miłosierdzia Bożego

27.02.2020 – Przedbórz, Św. Józefa

03.03.2020 – Borek Wielki, NMP Częstochowskiej

04.03.2020 – Sędziszów Młp., Narodzenia NMP

05.03.2020 – Nockowa, św. Michała Archanioła

07.03.2020 – Bystrzyca, św. Franciszka z Azyżu

16.03.2020 – Ropczyce, św. Barbary

17.03.2020 – Ropczyce, Przemienienia Pańskiego

18.03.2020 – Łączki Kucharskie, św. Bartłomieja

21.03.2020 – Niedźwiada, Chrystusa Króla

23.03.2020 – Brzeziny, św. Mikołaja

24.03.2020 – Babica, Dobrego Pasterza

26.03.2020 – Połomia, św. Mikołaja

28.03.2020 – Niebylec, Znalezienia Krzyża Świętego

30.03.2020 – Czudec, Świętej Trójcy

31.03.2020 – Strzyżów, Niepokalanego Poczęcia NMP

20.04.2020 – Wiśniowa, NMP Królowej Świata

21.04.2020 – Frysztak, Narodzenia NMP

22.04.2020 – Ustrobna, św. Jana Kantego

23.04.2020 – Dąbrówka, św. Judy Tadeusza

24.04.2020 – Kołaczyce, św. Anny

25.04.2020 – Brzyska, św. Marii Magdaleny

27.04.2020 – Januszkowice, Zwiastowania NMP

28.04.2020 – Brzostek, Podwyższenia Krzyża Świętego

29.04.2020 – Bączal Dolny, Imienia Maryi

29.04.2020 – Trzcinica, Przemienienia Pańskiego

04.05.2020 – Jasło, NSPJ i NSNMP

05.05.2020 – Jasło, św. Stanisława Bpa

06.05.2020 – Jasło, św. Antoniego

07.05.2020 – Jasło, Wniebowzięcia NMP

08.05.2020 – Jasło, MB Częstochowskiej

09.05.2020 – Jasło, Chrystusa Króla

11.05.2020 – Czeluśnica, św. Maksymiliana Kolbe

12.05.2020 – Tarnowiec, MB Zawierzenia

13.05.2020 – Szebnie, św. Marcina Biskupa

14.05.2020 – Osiek Jasielski, Przemienienia Pańskiego

15.05.2020 – Nowy Żmigród, św. Piotra i św. Pawła

16.05.2020 – Faliszówka, Dobrego Pasterza

18.05.2020 – Pagorzyna, Najświętszego Serca Pana Jezusa

19.05.2020 – Wójtowa, Św. Bartłomieja

20.05.2020 – Binarowa, św. Michała Archanioła

21.05.2020 – Rożnowice, św. Andrzeja Apostoła

22.05.2020 – Libusza, Narodzenia NMP

23.05.2020 – Lipinki, Wniebowzięcia NMP

25.05.2020 – Kryg, NMP Królowej Polski

27.05.2020 – Sękowa, św. Józefa Oblubieńca NMP

28.05.2020 – Ropica Polska, Miłosierdzia Bożego

29.05.2020 – Gorlice, Narodzenia NMP

 

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Bannery boczne

 

Imieniny